Wyszukaj ogłoszenie
Wpisz szukane wyrażenie
Kategorie
Losowe ogłoszenie
Informacje
Ilość ogłoszeń: 130
Ilość kategorii: 18
Ilość podkategorii: 11
Ostatnio dodane ogłoszenia
Regulamin Serwisu Ogłoszeniowego 50.pl


  1. Wszystkie ogłoszenia są zamieszczane bezpłatnie.
  2. Ogłoszenia są utrzymywane bezterminowo, jeśli ktoś chce aby ogłoszenie zostało usunięte powinien przesłać maila na adres z prośbą o usunięcie (podać prosze link do ogłoszenia które ma być usunięte) - UWAGA - mail MUSI być wysłany z adresu podanego w ogłoszeniu - dzięki temu można stwierdzić że to rzeczywiście osoba, która ogłoszenie zamieściła.
  3. Zabrania się umieszczania ogłoszeń których treść naruszała by czyjekolwiek dobra osobiste, obrażała uczucia religijne, zawierała treści wulgarne i pornograficzne.
  4. Zabrania sie umieszczania ogłoszeń towarzyskich a także ogłoszeń sprzedaży przedmiotów i usług niedopuszczonych do obrotu w handlu internetowym.
  5. Za treść ogłoszenia odpowiada wyłącznie osoba zamieszczająca to ogłoszenie.
  6. Administrator serwisu ma prawo usunąć każde ogłoszenie bez podania przyczyny, tym bardziej tyczy się to ogłoszeń o których mowa w pkt. 3 i 4.
  7. Każde ogłoszenie musi zostać zatwierdzone przez Administratora przed publikacją.
  8. Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do niewielkich zmian w treści ogłoszenia dot. głównie błędów ortograficznych, literówek, błedów stylistycznych, nie zmieniających jednak sensu ogłoszenia.
  9. Osoba zamieszczająca ogłoszenie wyraża zgodę na publikację w treści ogłoszenia nastepujących danych osobowych: imię i nazwisko osoby do kontaktu, numer telefonu, email.
  10. Zamieszczenie ogłoszenia jest równoznaczne z akceptacja powyższego regulaminu.
© 2021  Bezpłatne Ogłoszenia - www.50.pl