Wyszukaj ogłoszenie
Wpisz szukane wyrażenie
Kategorie
Losowe ogłoszenie
Informacje
Ilość ogłoszeń: 130
Ilość kategorii: 18
Ilość podkategorii: 11
Ostatnio dodane ogłoszenia
Kategoria: Turystyka

ROWEROWE LATO W PUCHACZÓWCE


Zapraszamy do Kompleksu Gastronomiczno-Hotelowego Puchaczówka na
„Rowerowe lato”.
Czystość powietrza, otoczenie gór i lasów a wśród nich świetne trasy rowerowe przyciągają co roku zarówno amatorów jak i zawodowych rowerzystów.
W Gminie Stronie Śląskie przygotowanych jest 147 km. rekreacyjnych tras rowerowych o różnym stopniu trudności. Trasy są tak wyznaczone by realizować ciekawe wycieczki oraz poznawać okoliczną przyrodę i miejscową kulturę.
Warty polecenia jest również Park rowerowy stworzony na stokach Czarnej Góry - 4 km. tras o zróżnicowanej trudności, na których odbywa się m.in. Puchar Polski Down Hill.
Po całodziennych zmaganiach zapraszamy do odpoczynku w naszej Karczmie i Restauracji, gdzie Szef kuchni oferuje specjały tradycyjnej kuchni polskiej.
Tuż obok restauracji znajduje się nasz nowy obiekt, gotowy do przyjęcia gości który posiada 94 miejsca noclegowe w pokojach 2-3-4 osobowych. W każdym pokoju jest zainstalowane bezpłatne łącze sieci LAN z dostępem do internetu i TV LCD. Obiekt posiada monitorowaną narciarnię, która w lecie pełni funkcję przechowalini na rowery, w przestronnym holu z telewizorem wygodną kanapą w części wypoczynkowej jest dostępny bezprzewodowy Internet. Posiadamy też dwa 2-pokojowe apartamenty dla osób niepełnosprawnych ( sypialnia z łóżkiem 200x140cm i pokój z sofą)
Wyposażenie jest takie samo jak w innych pokojach, w łazienkach usprawnienia dla osób niepełnosprawnych.
Naszym gościom oferujemy nocleg, nocleg ze śniadaniem lub obiadokolacją. Każdy nasz Gość dodatkowo otrzymuje kartę rabatową (10%) do Karczmy i Restauracji.


pensjonat@puchaczowka.pl
tel. 0748116580
kom. 604582805


Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Agnieszka Gawron
e-mail:
tel. 604582805
woj. dolnośląskie

Ogłoszenie dodane dnia: 05-05-2012
Aktywne do dnia: 05-05-2032
Odwiedzono: 2112 razy
© 2021  Bezpłatne Ogłoszenia - www.50.pl